به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، مهلت ثبت نام آزمون تعیین صلاحیت مدرسان دروس معارف اسلامی دارای مجوز موقت تدریس دانشگاه جامع علمی کاربردی (موسوم به طرح 4000) سال 97 تمدید شد. با توجه به ایام اربعین سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) و به منظ
۹۷/۸/۹

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، مهلت ثبت نام آزمون تعیین صلاحیت مدرسان دروس معارف اسلامی دارای مجوز موقت تدریس دانشگاه جامع علمی کاربردی (موسوم به طرح 4000) سال 97 تمدید شد.

با توجه به ایام اربعین سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) و به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای مدرسان مجاز به ثبت نام و شرکت در آزمون تعیین صلاحیت مدرسان دروس معارف اسلامی دارای مجوز موقت تدریس (طرح 4000) در دانشگاه جامع علمی کاربردی می رساند، اگر تا تاریخ 97/8/6 برای ثبت نام اقدام ننموده‌اند، می توانند تا روز شنبه مورخ 97/08/19 نسبت به  ثبت‌نام و یا ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند. لذا کلیه متقاضیان ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق اطلاعیه ثبت‌نام و آماده نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام به سایت سازمان سنجش‌ آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت‌نام در آزمون مذکور اقدام نمایند.

گفتنی است آن دسته از داوطلبانی که قبلاً ثبت‌نام نموده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی خود اقدام نمایند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بازگشت