ارتقاء و استقرار سامانه آموزش دانشگاه جامع علمی کاربردی
۹۶/۶/۱۹

 

 

 

 

 

 معاونت آموزش دانشگاه جامع علمی کاربردی با همکاری دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات ذیل سیاستهای شورای اجرایی فناوری اطلاعات جهت بهبود و ارائه خدمات حوزه آموزشی، دانشجویان، کارکنان و مدیریت دانشگاه در فضای مجازی، سامانه آموزش خود را ارتقاء داده است. کاهش مراجعه حضوری دانشجویان، بالا بردن کیفیت ارائه خدمات کارکنان به ذینفعان و در اختیار قرار دادن کنترل­ های لازم برای مدیران دانشگاه در راستای افزایش کیفیت و مدیریت سبز دانسگاه از ویژگی­ های این سامانه است. از قابلیت های این سامانه می­توان به انعطاف­ پذیری آن جهت تحقق فرآیندهای دانشگاه عنوان نمود. ضمناً برنامه­ ریزی جهت استقرار این سامانه به شرح ذیل صورت گرفته است و در حال اجراست:

-          انتخاب واحد برای اکثر دانشجویان ورودی­های قبل از سال 1394 انجام شده است و برای ورودی­های سال 1395و بعد از آن مطابق تقویم دانشگاه جامع علمی کاربردی در روزهای 96/6/16 به بعد انجام می­ شود.

-          پس از پایان تقویم انتخاب واحد، به جا ماندگان یک روز زمان داده خواهد شد. (توصیه می­ شود انتخاب واحد در زمان تخصیصی مطابق تقویم آموزشی انجام شود.)

-          در سامانه جدید امکانات: ارائه درس، ثبت نمرات، انتخاب واحد و شهریه راه­اندازی و فعال است و بخشهای دانش­ آموختگان، میهمان، مدرسان و موارد دیگر با تعیین اولویت از طرف مدیریت خدمات آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی به ترتیب فعال خواهند شد.

-          دانشجویان و کارشناسان مراکز و موسسات آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی می­ توانند اخبار استقرار سامانه و راهنمای نحو­ی کار سامانه را با مراجعه به آدرس http://edu.uast.ac.ir مشاهده نمایند.

 

بازگشت