در نشست نهایی سازی برنامه های سال 1396 ادارات کل استانها مطرح شد:توزیع عادلانه بودجه سازمان در ادارات کل استانی
۹۵/۱۲/۱۱

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، 9 و 10 اسفند ماه سال جاری با حضور نمایندگان ادارات کل استانها برنامه های سال آتی در زمینه های مختلف مورد بررسی و جمع بندی قرار گرفت.

بنا براین گزارش،در این نشست رهام کیایی، معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور،با حضور در این نشست و خوش آمد گویی به مدعوین،به بیان مسائلی در خصوص بودجه سال جاری و برنامه های پیش بینی شده سال آینده پرداخت.

 کیایی، با اشاره به تحقق 82 و نیم درصدی بودجه سازمان در سال 95 بیان داشت:بر اساس تأکیدات ریاست سازمان و پیشنهادات شورای معاونین برنامه های سال آینده در حوزه  ستاد و صف شفاف، روشن و دقیق تر خواهد بود.

وی با اشاره به این موضوع که اعمال این سیاست به ارتقاء کیفیت امور منجر خواهد شد،افزود:بخش مهمی از منابع سازمان را منابع انسانی تشکیل می دهند که به ویژه در استانها،نیاز به ساماندهی اصولی بودجه برای این گروه احساس می شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور،استفاده صحیح از منابع نیروی انسانی به عنوان فرصتی برای رشد در ابعاد اقتصادی دانست و یکی از مهمترین اهداف سازمان در سال 96 را عدالت در توزیع بودجه  در بخش منابع انسانی نام برد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود،با اشاره به افزایش همدلی و هم افزایی بین ادارات کل استانها بیان داشت: با توجه به قیمت بالای تمام شده مهارت آموزی لازم است استانها ضمن تعامل با  ظرفیت های برون سازمانی در بخش هایی هم چون استخدام مربیان تجهیز مراکز با آنان همکاری نمایند.

کیایی،ضمن اعلام آمادگی پشتیبانی معاونت توسعه مدیریت و منابع از برنامه های الویت دار سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در دو بخش آموزش های سفارش پذیر و سفارش محور،بر افزایش مثبت آمار تأکید و افزود:تعامل در این خصوص برای رسیدن به هدف سازمانی باید از الویت های هر استان باشد.

وی در خاتمه بار دیگر در نهایی سازی برنامه های سال 1396، بر انعطاف پذیری، انطباق پذیری و شفافیت و توزیع منابع به صورت عادلانه در این نشست تأکید کرد.

بازگشت